DEZYNFEKCJA Dolny Śląsk

#domy #mieszkania #biura #hale #magazyny #pojazdy

Odkażanie powierzchni DOLNY ŚLĄSK

Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19 , zalecane jest regularne czyszczenie i dezynfekcję domów i biur. Czy to wystarczy, aby wyeliminować wirusa? Ostatnie nagłówki dotyczące pandemii koronawirusa (COVID-19) dają wiele powodów do niepokoju. Powrót do domu lub biura nie powinien być jednym z nich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w czyszczeniu i dezynfekcji Versey DDD jest najlepszą usługą dezynfekcji powierzchni na Dolnym Śląsku. Oferujemy kompleksową usługę dokładnej dezynfekcji i odkażania, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu lub biura dla Twojej rodziny i współpracowników.

Skuteczne dezynfekcja DOLNY ŚLĄSK

Według wielu badań czyszczenie wyraźnie zabrudzonych powierzchni, a następnie dezynfekcja jest najlepszą praktyką zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 i innych wirusowych chorób układu oddechowego na wspólnych obszarach.

COVID-19 jest przenoszony przez kropelki oddechowe i kontakt z zakażonymi powierzchniami. Koronawirus może potencjalnie żyć na tych twardych powierzchniach przez wiele dni. Ze względu na możliwość wielodniowego przeżycia COVID-19, obszary potencjalnie skażone należy przed ponownym użyciem wyczyścić produktami, o których wiadomo, że zabijają koronawirusa.

W swoim CV mamy wiele zabiegów, także tych antywirusowych i głębokiego czyszczenia powierzchni komercyjnych i mieszkalnych. W związku z tym jesteśmy ekspertami w zakresie najlepszych i najbezpieczniejszych sposobów dezynfekcji i odkażania każdego domu lub biura. Zasługujesz, aby być pewnym, że bakterie i wirusy z Twojej przestrzeni zostały wyeliminowane. Regularne czyszczenie i dezynfekcja wykonywane bez opryskiwaczy/zamgławiaczy (narzędzi używanych do dezynfekcji dużych powierzchni) nieuchronnie ominie miejsca, w których mogą się ukryć wirusy i inne zarazki.

Dokładna usługa dezynfekcji jest krytycznym uzupełnieniem rutynowego czyszczenia.

Te etapy dezynfekcji wyższego poziomu są jednym z najlepszych sposobów zapewnienia pracownikom bezpiecznego powrotu do pracy i ochrony bliskich przed rozprzestrzenianiem się COVID-19.

 

Jak działa usługa dezynsekcji DOLNY ŚLĄSK?

Versey DDD ma dwuetapowy proces czyszczenia i dezynfekcji koronawirusa. Pierwszym krokiem jest usunięcie całego widocznego kurzu, zanieczyszczeń i brudu z płaskich powierzchni i obszarów wymagających kontaktu, takich jak klamki drzwi, włączniki światła i poziome płaskie powierzchnie. Po oczyszczeniu obszaru można rozpocząć dezynfekcję. W zależności od konkretnego obszaru, Versey DDD używa opryskiwaczy lub zamgławiaczy. 

Oferujemy dwa poziomy usług dezynfekcji poza naszą normalną ofertą czyszczenia i odkażania. Te czyszczenia i dezynfekcji usługi są optymalizowane dla każdej sytuacji oraz ewentualnej potrzebie. To, co jest odpowiednie dla Twojej przestrzeni, będzie zależeć od poziomu ekspozycji i komfortu.

Do obszarów bez znanych lub podejrzewanych ekspozycji i tylko z niewielkim zapotrzebowaniem na produkty do dezynfekcji. Nasze normalne głębokie czyszczenie ze sterylizacją jest idealne, aby zapewnić bezpieczną przestrzeń. Jest to głębokie czyszczenie z lekką sterylizacją standardowymi środkami czyszczącymi. Usunie to cały brud i zanieczyszczenia, zwracając szczególną uwagę na powierzchnie dotykowe, takie jak drzwi, włączniki światła i płaskie powierzchnie, na których może znajdować się wirus. Jest to idealne rozwiązanie, aby zapewnić pracownikom biurowym spokój po powrocie z pracy w domu. Ten poziom czyszczenia jest idealny w najczęstszych sytuacjach bez niedawnego narażenia na COVID-19.

Idealny poziom czyszczenia i dezynfekcji domów i biur z możliwą ekspozycją na COVID-19. Na tym poziomie usług wykonamy pełne czyszczenie obszaru, w tym zamiatanie, mycie i odkurzanie, a także ręczną dezynfekcję obszarów narażonych na dotyk, takich jak drzwi, włączniki światła i inne twarde powierzchnie, a następnie elektrostatyczny spray do dezynfekcji lub zamgławianie . Zabija 99,9999% zarazków i wirusów, w tym koronawirusa.