Deratyzacja Dolny Śląsk

#myszy #szczury #nornice #łaski #kuny

USUWANIE MYSzy i Szczurów
DOLNY ŚLĄSK

Gryzonie często przenoszą choroby, a szczury i myszy mogą również powodować uszkodzenia domu i mienia. Gryzonie często atakują kosze na śmieci, drzewa cytrusowe, garaże i ogródki warzywne, w których często znajdują źródła pożywienia. Przegryzają również drewno i przewody elektryczne, co może odsłonić drut i zwiększyć niebezpieczeństwo pożaru domu. Według niektórych szacunków, aż jedna czwarta wszystkich pożarów domów w USA jest spowodowana przez odsłoniętą instalację elektryczną spowodowaną uszkodzeniem przez gryzonie. Nie trzeba dodawać, że gryzonie załatwiają się prawie wszędzie, co oprócz powodowania zagrożenia dla zdrowia może powodować nieprzyjemne zapachy.

Zapanuj nad gryzoniami DOLNY ŚLĄSK

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z jednym gryzoniem, czy z poważną infestacją gryzoni, prawidłowe określenie rodzaju gatunku na twojej posesji i wielkość infestacji mają kluczowe znaczenie w określeniu najlepszego rodzaju podejścia do uzyskania kontroli. W Versey DDD używamy najnowocześniejszych produktów i metod leczenia i zdobyliśmy reputację firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników, której właściciele domów z obszaru Dolnego Śląska mogą ufać, jeśli chodzi o rodzaj techników serwisowych, których wysyłamy do Twojego domu lub firmy.

Przyczyna

Podobnie jak w przypadku wszystkich szkodników, szczury i myszy potrzebują wody, pożywienia i schronienia. Atrakcyjne są łatwo dostępne źródła pożywienia. Niektóre typowe źródła żywności to kosze na śmieci lub śmietniki, w których pokrywka jest otwarta lub jej brakuje lub jest uszkodzona, co umożliwia łatwy dostęp do odpadów, owoców, które spadły z drzew cytrusowych lub owoców, które nie zostały zebrane i pozostawione na drzewach oraz nasion wszelkiego rodzaju, w tym nasiona traw stosowane na trawniki zimowe. Schronienie można znaleźć w różnych miejscach w zależności od rodzaju gryzonia w twoim domu. Myszy domowe często znajdują schronienie w garażach lub domach. Ponieważ jesienią ochładza się (t, zawsze otrzymujemy wzrost liczby przywołań gryzoni. Dzieje się tak dlatego, że gryzonie szukają ciepła, które napędza je w domach i budynkach.

Zwalczanie szczuróW i myszy DOLNY ŚLĄSK

Skuteczne zwalczanie inwazji gryzoni wymaga odpowiedniej inspekcji w celu dokładnego określenia rodzaju gryzoni, w którym dostają się do domu lub struktury oraz wielkości populacji gryzoni. Stamtąd wdrażamy tak zwane „Zintegrowane zarządzanie szkodnikami” lub IPM. Zaczynamy od uszczelnienia miejsc, z których przybywają gryzonie. Robimy to, instalując gzymsy do drzwi i/lub instalując nowe uszczelnienia, uszczelnienia lub uszczelnienia rur, upewniając się, że drzwiczki dla psów są odpowiednio konserwowane i stosując inne podobne metody. Następnie zalecamy kroki, które właściciel domu może podjąć, aby wyeliminować źródła żywności i obszary gniazdowania. Niektóre przykłady obejmują upewnienie się, że architektura krajobrazu jest odpowiednio utrzymana, w tym przycinanie drzew, które dotykają lub zwisają nad domem lub budynkiem, naprawa koszy na śmieci i pokryw śmietników oraz trzymanie ich zamkniętych, zbieranie owoców i zbieranie opadłych owoców. Następnie stosujemy różne metody leczenia, aby zmniejszyć obecną populację, w tym stosowanie mechanicznych kontroli.

Zapobieganie

Możesz zapobiec przedostawaniu się gryzoni do domu, uszczelniając lub zamykając wejścia. Gryzoń może dostać się do domu przez otwór wielkości dwudziestogroszówki. Pomożemy Ci sprawdzić Twój dom, aby pokazać Ci obszary, w których wchodzą do domu. Możesz również ograniczyć lub zapobiec inwazji gryzoni, zmniejszając łatwy dostęp do źródeł pożywienia i wody. Szczury i myszy zawsze szukają pożywienia i pójdą drogą najmniejszego oporu. Upewnienie się, że Twój dom nie ma łatwego dostępu do źródeł żywności, takich jak opadłe owoce lub nieobrane owoce lub resztki jedzenia w garażowej puszce z uszkodzoną pokrywką, znacznie zmniejszy atrakcyjność Twojego domu dla tych szkodników. Szczury dachowe są bardzo powszechne w wielu obszarach w całej Dolinie, a właściwe utrzymywanie drzew poprzez przycinanie ich do tyłu również ma duże znaczenie, ponieważ zmniejsza łatwy dostęp. Versey DDD może również wdrożyć proaktywne metody leczenia, aby trzymać gryzonie z dala od domu lub firmy. Wszystkie te metody są przyjazne zwierzętom, ludziom i środowisku.